מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    ריקי
    משתתף

מזה כחודשיים וחצי התחילה לי תופעה מוזרה בלשון, התחלתי להרגיש כאילו אכלתי משהו חם כאילו דוקרים אותי בלשון באופן קבוע שום פניתי לרופא משפחה רופא עור, רופא לבריאות הפה, רופא שיניים ורופא אף גרון. באותה תקופה שהתחלתי להרגיש את התחושה המוזרה הזו הייתי לוקחת כדורי ברזל חשבו שאולי זה מזה הפסקתי מייד כשראיתי שהתחושה לא עוברת המשכתי הלאה לרופאים עשיתי כל מיני בדיקות דם אפילו בדיקת צואה לגלות אולי יש חיידק והכל תקין אני אישה בת 40 בריאה בדרך כלל מעבר לחוסר ברזל אנמיה. התחושה הזו גורמת לי לחוסר שקט ולעצבנות יש לי ילדים קטנים כולם רק מנחשים ואף אחד לא מגיע לבעיה. רופא אחד אומר אולי זה נובע מסטרס נתן לי כדורי קלונקס למציצה ויריקה ניסיתי כמה ימים והפסקתי אמרו אולי יש לי חוסר בויטמין B ואבץ אני לוקחת ואין שום שינוי נמאס לי לנסות כל מיני תרופות ולהיות שפן ניסויים אנא המליצו לי מה לעשות ומה זה יכול להיות.תודה.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום

כמובן שבמסגרת הפורום לא ניתן לאבחן בעיה ספציפית. בכל אופן, אם היית כבר אצל מספר רופאים ולא נמצא דבר, ועדיין קיימת הפרעת תחושה מתמשכת בלשון, הייתי מציע שתפני גם לרופא נוירולוג על מנת לראות שאין מדובר בבעיה עצבית.

בברכה

ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.