מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    משה
    משתתף

שלום,
    אני בן 25 ומזה כחודשיים סובל ממספר תסמינים:

תחושת ערפול – קצת קשה להסביר תחושה של נוכחות אך לא מלאה, לפעמים ראייה קצת מטושטשת. לאחרונה התחילו מעין זרמים חלשים באזור הרקות (דומה לחידוש זרימת דם אחרי שאיבר "נרדם").
    בלימודים חווה קשיי ריכוז ומחשבה תקועה, יודע מה השלב הבא בתהליך המחשבתי אבל לא מצליח לבצע אותו.

כאבי שרירים ופרקים – אחרי פעילות גופנית כאבי שרירים ופרקים, שרירים נתפסים בתדירות מאוד גבוהה, זמן ההתאוששות מאוד ארוך ויכול להתארך שבוע ואפילו יותר. תמיד הייתי פעיל גופנית ואני מנסה להקפיד גם עכשיו.

יובש – יובש בשפתיים ולפעמים גם בפה, תחושה שהגוף כולו יבש למרות שאני מקפיד לשתות לפחות 3 ליטרים של מים ביום. השתן לרוב כהה, בבדיקות הדם שנלקחו נראה שהדם היה סמיך מהרגיל. ביחד עם הערפול בעצם מרגיש סוג של hangover תמידי.

בנוסף כתמים בעור (שפתיים ובטן – יוחסו ע"י רופאת עור ליובש), ותחושה של משהו תקוע בגרון.
    מדי פעם הזעות לילה (פעם בשבועיים).

רופא אא"ג לא ראה משהו בגרון, ייחס זאת לשריר, יתכן מלחץ ולליחה שהתייבשה.
    בבדיקות דם שביצעתי לא נמצאה עדות למחלה זיהומית או משהו לא תקין. הדבר היחיד היה B12 טיפה נמוך (אך בטווח הנורמה) ומאז (חודש וחצי) אני נוטל תוסף.
    HIV נשלל.
    ידוע על המנגיומה בסינוס שנמצאת תחת מעקב, נכון לבדיקה האחרונה (לפני 4 חודשים) אין שינוי מאז שהתגלתה.

קשה לי להאמין שמדובר בלחץ כיוון שחוותי כאבי ראש תעוקתיים בעבר וכרגע כמעט ואין כאבי ראש.

אשמח לעזרה או הכוונה כיצד כדאי להתקדם הלאה כי אני קצת מיואש ונראה שכך גם רופאת המשפחה. תור לנוירולוג המטפל רק בעוד כ3 חודשים.

תודה רבה.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    מכלול הסימפטומים שאתה מתאר לא מתיישב עם מחלה נוירולוגית מסויימת. לחץ נפשי יכול כמובן לגרום לסימפטומים רבים. בכל אופן, תתייעץ עם הנוירולוג המטפל.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.