מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #15447
  אלמוני
  אורח

  שלום,
  אני כותבת פה בשם אמא שלי, שנמצאת על סף ייאוש. היא בת 63, פעילה מאד, מתעמלת כל יום שעתיים, הולכת ברגל, שוחה וכו'…אבל סובלת מאאאאאאאאאד שזה פשוט קשה לתאר עד כמה מכאבים ברגליים: למעשה מדובר בתחושת שריפה בכפות הרגליים ובתחושת פולסים (כמו דופק חזק מאד) ברגליים. היא החלה לקבל תרופה בשם ליריקה לאחרונה אבל אי אפשר לומר שיש שיפור ניכר.
  כמו כן היא סובלת מבעיות ורידים ברגליים (עומדת לעבור ניתוח) ובריחת סידן והיא מקבלת פוסלאן פעם בשבוע ותרופה טבעית בשם ויטהפלקס לבעיית ברכיים.
  אודה לך/כם מאד באם תוכלו לכוון אותי לאיזהו פיתרון שיוכל להקל על הכאבים שלה משום שהיא לא ישנה בלילות ולמעשה הבעיה הזו הופכת אותה לאט לאט מאדם פעיל מאד לאדם שצריך לשכב כל היום על כורסא עם רגליים מורמות. אודה על תשובותיכם.

  #15448
  רינה
  מנהל בפורום

  עמית שלום,

  עצוב באמת לשמוע על הכאב העצום שאמא שלך חווה. מי כמוני יודעת עד כמה זה לא נעים ומשבית.

  האם נערכה לה בדיקה מקיפה כדי לבדוק את המקור לתחושת הבעירה ברגליים? מומלץ להגיע לרופא שמומחה בנוירופתיות כדי שיכוון אתכן לבדיקות הנכונות. אחת הבדיקות הראשונות שהייתי בודקת היא – בדיקה לסכרת או לטרום סכרת. הרבה פעמים מצבי טרום סכרת יכולים להתבטא בשריפה ברגליים. זהו שלב שעדיין אפשר לעצור את הסכרת ויחד עם זאת – לשפר את מצב הבעירה ברגליים. גם – כדאי להתייעץ עם הנוירולוג לגבי התרופות שאמך מקבלת לצפיפות עצם.

  מלחי אמבט המכילים מגנזיום עוזרים הרבה פעמים לתחושות ברגליים.

  הרבה בריאות

  רינה

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.