מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #22428
  נתי
  משתתף

  שלום,
  לפני כשבוע החלו לי תחושות של שריפה במקומות שונים בגוף. לעיתים בידיים לעיתים בגב לעיתים ברגליים ואף בגרון.
  רציתי לדעת האם יכול להיות תופעה כזאת כתוצאה מלחץ נפשי מתמשך של שבועיים ? הייתה לי תקרית רפואית שמאוד הלחיצה אותי והרגשתי בלחץ כל השבועיים עד אשר השריפה הופיעה.
  כיום מנסה לעשות נשימות ולהרגע. השריפות מגיעות לאו דווקא בעקבות חרדה אבל זה בהחלט מוביל לחרדה בעקבות התחושה הלא נעימה שלעיתים נמשכת גם שעות.
  אשמח להכוונה. רופא משפחה אומר שזה מסטרס ולא נוירותופיה בגלל שהשריפה משתנה וכל פעם במקום אחר. רציתי לדעת האם זה יתכן באמת מסטרס?
  אשמח לדעת שזו לא בעיה נוירלוגית השאלה מה כדאי לעשות כרגע והאם כדאי לבדוק את הנושא?

  #22429
  הילה
  משתתף

  היי נתי, אשמח לשוחח איתך בעניין. אני חווה בדיוק מה שאתה מרגיש וזה התחיל אצלי לפני מספר חודשים גם במקביל למשהו רפואי ( לא רצני) אבל שהלחיץ אותי בזמנו. בינתיים הרופאים מעריכים שזה פסיכוסומטי/ נובע מחרדה אבל אני ממש בספק שזה בגלל זה. יש לי תחושה שזה התחיל מטיפול באנטיביוטיקה ואין לזה קשר נפשי כמו לחץ או חרדה. בינתיים ההשערות של הרופאים זה נוירולגי או לחץ כמו שאמרתי אבל כמובן שהם נוטים לומר שזה נפשי משום מה.
  אשמח שתעדכן אם שלחו אותך לבדיקות ספציפיות ובכלל
  רק בריאות 🙂

  #22430
  נתי
  משתתף

  היי הילה,
  יש לך מייל או משהו שאפשר ליצור איתך קשר בו?

  #22431
  הילה
  משתתף

  רוצה להשאיר לי מס׳ טלפון ואתקשר?

  #22464
  אבי
  משתתף
  #22482
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  שלום
  התלונות שאת מתארת יכולות לנבוע מחרדה או מלחץ נפשי. העובדה שהן באות וחולפוות ואינן קבועות אינן מתאימות לנוירופתיה או לנזק קבוע של מערכת העצבים. תמשיכי מעקב אצל הרופא שלך. במידה והתופעה תמשיך, תתייעצי איתו אם יש מקום גם שתבדקי על ידי נוירולוג.
  בברכה
  ד"ר רון דבי

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.