מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

שלום ושבוע טוב שמי פאול ואני סובל כבר מספר שנים ממהלופטיה צווארית ,לפני כארבע שנים התחלתי להרגיש תחושת שריפה מגב תחתון ועד כפות הרגליים וגם כתף ויד ימין וגם מידיי פעם יד שמאל ישנם פעמים שהתחושה אף שורפת יותר מהרגיל ואני לא יכול לעשות כלום זה גם מאבן לי את יד ימין .וזה במהלך כל היום אך עיקר השריפה היא מכפות הרגליים ועד כמעט גב תחתון.קיבלתי המון סוגים כדורים כגון ,ליריקה,אוקסיקונטן,פרקוסט,אלטרול ,ועוד אחרים גם קאנביס רפואי, עירוי של מגנזיום ועוד.היום מאחר וכל התרופות הר"מ גרמו לי לתפקד כזומבי החלטתי שכל זמן שהראש עדיין מתפקד אז עדיף לי לסבול בשקט ומה שמקל עלי מבחינת כאבים(אך ממש לא בתחושת השריפה )זה מדבקות פנטה כרגע 350.השאלה אולי לך ד"ר רון יש איזה רעיון מניסיון איך אפשר להקל על התחושה.כל לחץ שהוא על כפות הרגליים רק שורף וכואב יותר ,הרגליים שורפות וגם ספסטיות .הבעיה הראשונית היתה לחץ על חוט העצבים בחוליות c5-c7 הוחלפו החוליות בפלטת טיטניום ובליטות ב c3=c4 .תודה מראש

דר רון דבי
    מנהל בפורום

תחושת שריפה

שלום

כמובן שבמידה והבעיה היא מיאלופתיה צווארית וזו ככל הנראה הסיבה לתחושת השריפה, הרי שהטיפול העיקרי הוא ניתוח של עמוד השדרה הצווארי כפי שאכן עברת. במידה והניתוח מיצה את עצמו, ואין התוויה לניתוח נוסף הרי כל שנותר לעשות זה שילוב של טיפולים תרופתיים, פיזיותרפיה וטיפולים שאינם תרופתיים (למשל דיקור ועוד). אפשרות נוספת היא טיפול במרפאת כאב, שם יש טיפולים נוספים, כגון זריקות לחסימה עצבית וכו'.

בברכה

ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.