מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    רינה
    מנהל בפורום

חברים יקרים
    משום מה הפורום לא פעיל. כנראה לא נוח להציג שאלות ולהחשף במדיה הזו. רבים מכם בוחרים לפנות אלי במייל להתייעצות (ואני שמחה על כך). אני יודעת שהצלחתי לעזור ולו במעט למי שפנה.

לכן, אני מזמינה להמשיך ולפנות אלי במייל, .זה הרבה יותר זמין ונוח.

אבל גם מציעה לקרוא את מה שנכתב כאן עד כה – כמו דרישה לביצוע בירור מקיף של הסיבה לצריבות, נימולים, הרדמויות – זה לא בראש שלכם… יש משהו שמפריע למערכת העצבים וכדאי להעלות על זה בהקדם כדי לצמצם את הנזק.
    הסיבות יכולות להיות רבות – החל ממחסור בויטמינים, סכרת, מחלה אוטואימונית, הרעלה ועוד.

כמישהי שחלתה בנוירופתיה של הסיבים הדקים, ולמדתי את הנושא לעומקו – אני רוצה ויכולה לעזור.

אני אמנם לא רופאה, אבל יכולה לתת יעוץ מצד הפציינט.

אשמח אם אלו שקבלו ממני עצה – יביעו כאן את דעתם, כדי לעודד אחרים לקבל עזרה.

בבריאות איתנה

רינה

אמון
    משתתף

אשמח לדעת מה עושים הסובלים מCMT בחורף? אני עם 3 זוגות גבריים ומייצבים והרגליים קפואות… זאת הרגשה ממש לא נעימה ואף בשלג היו פעמים שאבדתי תחושה בכף רגל מרוב קפאון…

אסתי אופק
    משתתף

שלום רינה, שמחתי לקרוא חלק גדול של הבקשות לתמיכה ויעוץ, אני אובחנתי לפני מספר חודשים בפולינוירופטיה ב-.e.m.g שבוע רופאת המשפחה שלחה אותי פעמיים למיון פעם עם חשד להתקף לב ובפעם השניה עם חשד לארוע מוחי וכל זאת בגלל שהופיעו לי כאבים בלתי נסבלים ביד שמאל והרדמות של אצבע, הם לא מצאו דבר, אני מאבחנת שהמחלה עברה לי ליד, בשבוע הבא יש לי בדיקת e. m.g בידיים, האם הבדיקה באמת כואבת כמו שכותבים בפורום, למיטב זכרוני היא פשוט לא נעימה, אני לוקחת היום ליריקה 450 וסימבלטה 60 ולמרות זאת הכאב בלתי נסבל, האם יש תרופה טובה יותר? אודה על תשובתך, אסתי אופק

רינה
    מנהל בפורום

לגבי רגליים קפואות – הלוואי וידעתי

אסתי

אני מניחה שאת אחרי הבדיקה.
    מה היו הממצאים?
    לגבי טיפול בכאב – לי עזר מאד שינוי התזונה
    אשמח להסביר – כתבי לי ל

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.