מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    ישעיהו
    משתתף

שלום רב,

אני בן 24.
    בגיל 20 בערך התחלתי ליטול כדורי ריטלין.כראשית ההשפעה של הכדורים הייתה מועילה מאוד(התחלתי ליטול לאור הבחנה של הפרעות קשב ) אך עם זאת עם הזמן השפעה הפכה לשלילית יותר ויותר (גם ביחס של כדור אחד ) בשלב מסוים נטילת הכדורים הייתה מבולגנת מאוד.
    עד לכדי מצב של 17 כדורי נטילת ריטלין ביום. תופעות הלוואי היו קשות מאוד.
    לאחר כשנה שבתי ליטול את הכדורים באופן מסודר (לאורך כל הדרך נטלתי אך לא מסודר.) במשך ארבעה חודשים.
    התופעות לוואי שוב היו קשות. אז החלטתי ליטול כל שבוע רק כדור אחד.
    בכל פעם שהייתי נוטל כדור תופעות הלואי היו קשות ולזמן ממושך של שלוש שעות.
    לאחר כארבעה חודשים מבוקרים בו המצב התדרדר בהדרגה המצב הפך להיות סטטי בטווח השלילי.
    כאשר אני מציין שלילי אני מדבר על כבדות, פיהוקים לעולם לא קורים מתוך עייפות מחשבה לא בהירה ותנודות זעירות ועדינות בכפות הרגליים וקפיצות עפעף (כפות רגליים וקפיצות עפעף מגיעים באותו זמן).
    המצב כמתואר לעיל כבר שנתיים.
    אני חש כי מדובר באפקטים הבאים משורשים פיזיולוגיים(חושד ניוורולוגי)
    אציין כי במהלך התקופה האחרונה אני מבחין כי בין הסימפטומים הנ"ל לבין האוכל אותו אני אוכל יש קשר.
    אם הייתי מנסה להגדיר את מה שאני חש שאני קורה, חומרים שאינם פסיכואקטיבים משפיעים על גופי באופן פסיכואקטיבי.
    אני נמנע מכל סוג של חומר פסיכואקטיבי ומחומרים מעובדים (שחומרים אלו יצרו את הסימפטומים בצורה הכי חזקה )

אציין כי אני סמוך ובטוח שאין מדובר בנושא נפשי חרף חפיפת סימפטומים עם הגדרות מתחום ננפש. עוד אוסיף כי אני על אף קושי רב אני מתפקד בסך הכל.טיילתי מסלולים של 1000 קילומטר עושה ספורט אקסטרים ובמקביל לימודים. אך לאור הקשיים רחוק מלהיות במקום בו אני רוצה.
    אציין כי ברשותי גם צילום mri מח

לחוות דעתך אודה

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    לא נראה כי מדובר במחלה נוירולוגית, ככל הנראה תגובה לתרופה.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

ישעיהו
    משתתף

אינני נוטל כדורים מכל סוג כשנתיים.
    כנ"ל הסימפטומים הם אחרי אכילה.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

לא ברור מה הסיבה לכך. בכל אןפן לא נשמע כמו סימפטומים של מחלה נוירולוגית. אבל כדאי שתיבדק עליצ ידי נוירולוג בקופה.
    בברכה

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.