מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    דארן
    משתתף

שלום, קוראים לי דארן ואני בן 19. אין לי ידע בתחום הנוירולוגיה אך עלתה לי שאלה שרציתי לדעת אם תוכל לענות לי עליה. יש לי בגוף הרבה בלוטות לימפה נפוחות (14 במספר) שנמצאות במצב מוגדל כבר הרבה . בהתחלה היו רק כמה ועם השנים נוספו עוד. מעבר לכך במהלך שנותי המועטות היו לי תופעות רפואיות מוזרות רבות. כמו כאבי פרקים חמורים למשך חצי שנה שבסוף הסבירו כטראומה למערכת העצבים (כנראה ממכה בצוואר), כאבים חזקים במפשעות שלא מצאו להם הסבר. כאבי ראש כרוניים וכו. אך כמעט בכל בדיקה רפואית שעשיתי הממצאים היו תקינים לחלוטין ואלה שכן הצליחו להסביר לכך המון זמן וגם הפתרון הגיע ההשערה שהיא הדבר הקרוב למקרה סביר. השאלה שלי בכל הדבר הזה היא האם יש סיכוי כלשהו שמסיבה לא מובנת התנפחו בלוטות הלימפה שלא אמור לגרום בעיות אבל שעצם המצב שלהם שאמור לסמן לגוף על מחלה או בעיה המוח "מוצא פתרון" ויוצר כאבים ותחושות רעות אפילו עם במקום עצמו לא קיימת בעיה? תודה רבה מראש על העזרה וסליחה על הניסוח וההסבר הארוך, דארן

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    אם נפיחות בלוטות הלימפה נובעת מזיהום או זיהומים חוזרים, למשל וירוסים וכו', אז יכול להיות שזה גם גורם לשאר הסימפטומים שלך. זה לא שהבלוטות המוגדלות גורמות לכך, אלא הגורם שגרם לנפיחות הבלוטות (למשל זיהום) גרם גם לכאבי הפרקים ולשאר הסימפטומים. זו אפשרות, לא עובדה מוכחת.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.