מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אלמוני
    אורח

שלום ד"ר יש לי את הבעיה שציינתי בהודעה
    http://www.neurology.co.il/פורום-נוירולוגיה/390-כאבי-ראש-וגשת-חום-בחלקים-בגוף.htm?Itemid=0

ואני אל יודע אם אתה זוכר אבל שבוע שעבר הייתי מאושפז בוולווסון ואתה בדקת אותי בבדיקת emg שמנהלת מחלקה של פינימית ביקשה ממך לעשות בגלל הירדמות בצד ימים והיה לי קשה ללכת הרגשת תחושת כובד בצד הזה גם והבדיקה יצאה תקונה

מה אני אמור לעשות?
    עכשיו גם האוזניים ממש התתחילו לכאוב לי ואני מרגיש ממש ירידה באוזן שמאל וטשטוש שחוזר כמה פעמים ביום באוזזן שמאל אבל הרופא אוזניים אומר שאולי זה בעיה נוירולוגית כי אין לי בעיה באוזן

מה אני יכול לעשות?כבר קש לי לעבוד ככה

אלמוני
    אורח

ד"ר בבקשה תתן לי עצה אני כבר משתגע ובקושי שומע באוזניים והאף אוזן גרון אומר שהאוזן תקינה

דר רון דבי
    מנהל בפורום

הירדמות בגוף

שלום,
    לא זוכר את הפרטים במדויק. בכל אופן, אם בדיקת EMG הייתה תקינה זה אומר שאין פגיעה משמעותית בעצבים ההיקפיים. זה לא אומר שאין בעיה נוירולוגית אחרת, כגון במערכת העצבים המרכזית או אפילו בעיה עצבית היקפית שלא באה לביטוי בבדיקת EMG. הטוב ביותר שתפנה לבדיקה על ידי נוירולוג.

בברכה

ד"ר רון דבי

אלמוני
    אורח

הייתי אצל נוירולוג הוא פשוט אומר לי שאין לי מה לחזור אליו הוא לא רואה בעיה נוירולוגית אצלי

דר רון דבי
    מנהל בפורום

אם כבר נבדקת על ידי נוירולוג והוא לא מצא בעיה נוירולוגית, אני כמובן לא אוכל להיות יותר חכם ממנו מבלי לבדוק אותך. תתייעץ עם הרופא שלך מה יכולה להיות הסיבה לבעיה ולאן הוא חושב שכדאי להפנות אותך.

בברכה

ד"ר רון דבי

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.