מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    דנה
    משתתף

הרופא אמר שגוש של הציסטה הענקית שהייתה לי לחצה על העצב בכף הרגל ונגרם נזק לעצב.

ושלעצב יש זיכרון ושיש לי עכשיו פגיעה עיצבית.

איך זה יכול להיות שלמרות שאין ציסטה עכשיו (בגלל שהיא נשאבה בשבוע שעבר) יש לי לחץ על העצב ועיקצוצים ודקירות וזרמים?

האם העצבים החולים לא יכולים להשתקם?

מה זה "זיכרון" לעצב?

יש לי כאבים עיצביים קשים מנשוא .

מדוע עכשיו הכאבים העיצביים רק מחמירים ואין הקלה?

מדוע עכשיו יש כאבים עיצביים קשים מנשוא כשאין ציסטה יותר שלוחצת על העצבים?

יש לי כאבים עיצביים תופת קשים מנשוא.
    אני לא יכולה לסבול את זה. דקירות בכף רגל, לחץ, זרמים אני מרגישה שחותכים לי את הרגל עם סכין ודוקרים את הרגל במחט והרגל נשרפת לי. כי הציסטה לחצה לי על העצב וכששאבו לי את הציסטה אז הכאבים העיצביים נשארו כי העצבים נפגעו. איך אפשר להפסיק כאבים עיצביים שהורגים אותי ומשתקים אותי?

יש לי התכווצויות וזרמים חזקים ברגל שמאל שלא מפסיקים אני מרגישה התכווצויות חזקות בכף הרגל שמשתקות אותי. בבדיקת EMG יצא : "תסמונת תעלה טרסלית "= לחץ על העצב בכף רגל =זה כאב נוירופתיה עיצבי =שאני לא יכולה לסבול =וכלום לא עוזר! איך מפסיקים את הזרמים החזקים ברגל? אני לא יכולה לתפקד עכשיו. מה אני אעשה? אני לא עומדת במכות חשמל והדקירות בכף הרגל שמאל. מה אני אעשה עכשיו?

איך אפשר לדעת אם זה הפיך או בלתי הפיך הפגיעה לעצב שנגרם לי מהציסטה?

עבר בדיוק שבוע שאין לי ציסטה יותר והכאבים לא פוסקים! אז מה לוחץ לי על העצב?

ואם העצב בחיים לא ישתקם אז אני אהיה נכה?

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    אם יש נזק מסויים לעצב, בין עם על ידי לחץ מציסטה או מכל סיבה אחרת, גם לאחר הסרת הגורם, עדיין יכולה להישאר רגישות וכאבים, כי לוקח זמן לעצב לחזור לתפקוד תקין. זה יכול לעיתים להימשך גם שבועות וחודשים, אבל עם חלוף הזמן המצב אמור להשתפר בהדרגה.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.