מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #27165
    שרון
    משתתף

    בת 45, לפני כשבועיים עקצוצים בכל הגוף (רגליים, ידיים, כל הפנים). אושפזתי בנוירולוגית תל השומר, MRI מח תקין, אולארסאונד עורקי צוואר תקין, כל בדיקות הדם ששלחו אותי תקינות.
    התגלה תת פעילות של בלוטת התריס, התחלתי לקחת אלטרוקסין והעקצוצים שהיו במשך כ8 ימים עברו יומיים לאחר נטילת הכדור (ממשיכה כמובן).
    היום עשיתי EMG (כחלק מהבדיקות שהומלץ בשחרור), מצרפת את התוצאות.
    הבנתי שיש בעיה ברגליים.
    האם יכול להיות קשור לתת פעילות בלוטת התריס?

    תודה

    #27174
    דר רון דבי
    מנהל בפורום

    שלום
    תת פעילות בלוטת התריס יכולה לגרום לסימפטומים נוירולוגיים, כגון: הפרעות בתפקוד השרירים או העצבים. בד"כ זה קורה במקרים קשים ולא מטופלים. מאחר שהסימפטומים במקרה שלך חלפו לאחר התחלת הטיפול, אז תמשיכי כמובן בטיפול ותשמירי על איזון בלוטת התריס.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.