מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    טל
    משתתף

שלום,
    לפני 8 ימים עברתי ניקור מותני. למחרת הניקור הופיעו אצלי כאבי ראש, צוואר וגב מאוד מאוד חזקים ששככו כמעט לחלוטין מצב שכיבה. חמישה ימים לאחר הניקור עברתי בלאד פאץ' בבית החולים (ביוזמתי יש לציין) שבאמת עזר אך למחרת שבו הכאבים בהדרגה והיום אני שוב שוכבת במיטה בלי היכולת לזוז. היחס שקיבלתי בבית החולים ממש לא לא לרוחי, היום דיברתי איתם ואמרו לי שאין טעם לבלאד פאץ' נוסף ואם אני מעוניינת אני יכולה להגיע שוב למיון ולקבל סטרואידים. אני קראתי שבהמון מקרים עושים בלאד פאץ' פעמיים ואפילו שלוש. האם להתעקש על כך או להמשיך לשכב בבית ולחכות? אני יודעת שלחלק מהאנשים הכאבים חולפים רק לאחר מספר שבועות. אודה לעצתכם.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

post LP headaches

שלום
    כאבי ראש לאחר ניקור מותני הם למעשה הסיבוך השכיח ביותר. כאבי הראש הם קשים וכפי שתארת הם מחמירים מאוד כשמנסים לקום , וזאת עקב ירידת הלחץ בנוזל השדרה.
    ככלל הכאבים חולפים בסופו של דבר, בד"כ לא נמשכים מעבר לשבועיים. שכיבה ושתיה מרובה מקלים על הכאבים.
    בלאד פאץ' יכול כמובן לעזור מאחר שחוסם את הדלף של נוזל השדרה. במידה והכאבים ממשיכים ניתן כמובן לחזור על הפרוצדורה, ואין עם זה בעיה. אם הכאבים במגמת שיפור ניתן גם לחכות עד שיעלמו, הכל תלוי בחומרת הכאבים.

בברכה

ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.